HANS GEORG VOGT. KAFFESKEDAR, silver, Kristianstad 1853.

1821994. HANS GEORG VOGT. KAFFESKEDAR, silver, Kristianstad 1853.

Kaffeskedar med präglat bladmönster på skaftet, stämplade med kattfot, HGV, Y4, längd 11,9 cm.
Totalvikt 54 gram.
I etui.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalvikt 54 gram.
I etui.

Slitage.

Antal besök: 432