CROCKELSPEL, 1900-talets början.

1821877. CROCKELSPEL, 1900-talets början.

Mått låda 85x20x16 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått låda 85x20x16 cm.

Slitage.

Antal besök: 532