STOLAR, 8 st, Gustaviansk-stil, 1900-tal.

182182. STOLAR, 8 st, Gustaviansk-stil, 1900-tal.

Vitmålade med förgyllda detaljer.

Bruksslitage, renoverade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, renoverade.

Antal besök: 472