Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
BIRGER LINDBERG. "Majsfältet". Olja på pannå. Signerad BLÅ och a tergo Birger Lindberg -55.
18216. BIRGER LINDBERG. "Majsfältet". Olja på pannå. Signerad BLÅ och a tergo Birger Lindberg -55.
39 x 31 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
39 x 31 cm.
Garpenhus Auktioner
1 100