TRATTGRAMOFON, Reform Schalldose.

182148. TRATTGRAMOFON, Reform Schalldose.

Höjd 84 cm. 1 st back stenkakor medföljer samt 2 st askar med stift.

Bucklor på tratten, åldersslitage, funktion vid kontroll.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 586