FARTYGSPROPELLER, mässing, 1900-tal.

1821479. FARTYGSPROPELLER, mässing, 1900-tal.

Bredd ca 30 cm.
Märkt 113.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd ca 30 cm.
Märkt 113.

Slitage.

Antal besök: 646