TRUMPET, Josef Lidl Brno, 1900-tal.

182139. TRUMPET, Josef Lidl Brno, 1900-tal.

Längd 51 cm.
Väska samt extra del följer.

Bruksslitage. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 51 cm.
Väska samt extra del följer.

Bruksslitage. Ej genomgången.

Antal besök: 7 330