VITVINSGLAS, 11 st, "Corona" Bengt Edenfalk Skruf.

182124. VITVINSGLAS, 11 st, "Corona" Bengt Edenfalk Skruf.

Omärkta. Höjd ca 13-13,5 cm.

Bruksslitage, några glas med smärre nagg på botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omärkta. Höjd ca 13-13,5 cm.

Antal besök: 692