STRINGHYLLA, teak, 1950/60-tal.

1821223. STRINGHYLLA, teak, 1950/60-tal.

2 Gavlar, 77 x 18 cm.
3 st Hyllplan, 78 x 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 Gavlar, 77 x 18 cm.
3 st Hyllplan, 78 x 20 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 537