OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. akvareller, 2 st, signerade Montelius och daterade -72 samt -76.

182101. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. akvareller, 2 st, signerade Montelius och daterade -72 samt -76.

Storlek: 24,5 x 19,5 cm respektive 34,5 x 25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 320