DJUPA TALLRIKAR 6 st, "Ranka", Stig Lindberg, Gustavsberg, (1942-1965).

182095. DJUPA TALLRIKAR 6 st, "Ranka", Stig Lindberg, Gustavsberg, (1942-1965).

Diameter 23 cm.

En tallrik med nagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 23 cm.

Antal besök: 1 233