VÄGGPENDYL , 1900-talets första hälft.

182082. VÄGGPENDYL , 1900-talets första hälft.

höjd 52,5 cm
bredd 50 cm
djup 12 cm.

bruksslitage
dekorationen runt siffran fyra saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 52,5 cm
bredd 50 cm
djup 12 cm.

bruksslitage

Nyckel/nycklar finns.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 388