DESSERTBESTICK, 12 delar, "Sessan", Nils Johan.

182076. DESSERTBESTICK, 12 delar, "Sessan", Nils Johan.

I originalförpackning.

4 kaffeskedar.
4 assiettgafflar.
4 smörgåsgafflar.

Förpackningar med skador/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

I originalförpackning.

4 kaffeskedar.
4 assiettgafflar.
4 smörgåsgafflar.

Antal besök: 941