BESTICK, 12 delar, "Sessan" Nils Johan.

182075. BESTICK, 12 delar, "Sessan" Nils Johan.

I originalförpackning.

4 gafflar.
4 knivar.
4 skedar.

Förpackning med skador/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

I originalförpackning.

4 gafflar.
4 knivar.
4 skedar.

Antal besök: 27 192