ARMLÄNK,18 k + RING, 18 k, diamant 0,01ct, total vikt 12,5 gram.

181984. ARMLÄNK,18 k + RING, 18 k, diamant 0,01ct, total vikt 12,5 gram.

Länk med kistlås. Längd ca 19 cm.
Ringen stämplad Alton 18 k D 0,01. Diameter ca 12 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 028