HÖRNSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

18194. HÖRNSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

Svensk FUR. Nyckel finns.
Längd 96, bredd 58, höjd 189 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svensk FUR. Nyckel finns.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 729