PAUL WUNDERLICH. Litografi. Signerad.

181921. PAUL WUNDERLICH. Litografi. Signerad.

Bildstorlek 17 x 24 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek 17 x 24 cm.

Antal besök: 1 178