Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Apokalyptisch". Collage/blandteknik på pannå. Signerad Hanndore Kind.
181908. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Apokalyptisch". Collage/blandteknik på pannå. Signerad Hanndore Kind.
50 x 55 cm.
Repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 55 cm.
Repor.
Gomér & Andersson Linköping
732