KLAFFSTOL, med stomme i bambuliknande material, 1990-tal.

181901. KLAFFSTOL, med stomme i bambuliknande material, 1990-tal.

Max rygghöjd ca 89 cm.
Nitad svart läderklädd rygg och sittdyna, läderarmstöd.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Max rygghöjd ca 89 cm.

Bruksskick.

Garpenhus Hässleholm
Antal besök: 851