ERIK OLSSON SANDA. Etsning. Signerad och numrerad 84/100.

181889. ERIK OLSSON SANDA. Etsning. Signerad och numrerad 84/100.

Utförd 1971. Bildstorlek ca 49 x 18 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 865