LENNART RODHE. "Strömmen". Serigrafi. Signerad och numrerad 21/120.

181880. LENNART RODHE. "Strömmen". Serigrafi. Signerad och numrerad 21/120.

Utgiven 1998. Bildstorlek 46 x 34 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 063