SOFFA, trä/tyg, "Pixbo", Ikea, 1900-talets andra hälft.

1818803. SOFFA, trä/tyg, "Pixbo", Ikea, 1900-talets andra hälft.

Längd 200 cm, höjd 80 cm, djup 85 cm.

Slitage, solblekta dynor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, solblekta dynor.

Antal besök: 2 419