JUKEBOX, Seeburg, USA, 1970-tal.

1817875. JUKEBOX, Seeburg, USA, 1970-tal.

Längd 80, bredd 61, höjd 136 cm.

Oxideringar, färgslitage samt funktion ej testad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 183