OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. litografi, Volvo`s löpande band, 1980-talet ej signerad.

181780. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. litografi, Volvo`s löpande band, 1980-talet ej signerad.

40 x 57 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 57 cm.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 1 023