IWAR DONNÉR. "La Gigone´s bar / Paris". Akvarell. Signerad.

18177. IWAR DONNÉR. "La Gigone´s bar / Paris". Akvarell. Signerad.

31 x 23 cm. Bär dedikation.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 23 cm. Bär dedikation.

Skador.

Antal besök: 1 502