Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
WILLIAM WESTALL. Landskap. Olja på duk. Signerad W Westall.
181760. WILLIAM WESTALL. Landskap. Olja på duk. Signerad W Westall.
20x40,5 cm.
Något smutsig.
Gör en kostnadsfri värdering!
20x40,5 cm.
Något smutsig.
Garpenhus Auktioner
782