PINNSTOLAR, 4 st 1950/60-tal.

181745. PINNSTOLAR, 4 st 1950/60-tal.

Rundad rygg. Björkträ. Formpressad sits.

En sits med fanerskadad framkant. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 937