SATSBORD i teak. 3 delar. 1900-talets andra hälft.

181726. SATSBORD i teak. 3 delar. 1900-talets andra hälft.

Bord i fallande storlek med tvärgående ribba på ena sida
1 st, höjd, 50 cm, bredd, 49 cm, djup, 35,5 cm
1 st, höjd, 47 cm, bredd, 44,5 cm, djup, 33,5 cm
1 st, höjd, 45 cm, bredd, 40 cm, djup, 32 cm.

Bruksskick med avskav och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 773