GOLVLAMPA, Atelje lyktan, 1960-tal.

181691. GOLVLAMPA, Atelje lyktan, 1960-tal.

Delvis skinnbeklädd stomme i krom. Höjd inklusive skärm 147 cm.

Bruksslitage, skärm med fläckar, ett stag i skärmen behöver lödas, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 492