LUFTGEVÄR, made in China.

LUFTGEVÄR, made in China.
1816843. LUFTGEVÄR, made in China.

Ca 103 cm långt.

Bruksslitage, repor och skavmärken.
Ej funktionstestat, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 103 cm långt.

Antal besök: 772