SIDEBOARD i trä. Stilkopia. 1900-talets andra hälft.

181670. SIDEBOARD i trä. Stilkopia. 1900-talets andra hälft.

Byrå med 3 lådor med intarsia och mässingshandtag och s-formade ben
Höjd, 71 cm
Bredd, 32,5 cm
Djup, 31,5 cm.

Bruksslitage med avskav och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, 71 cm
Bredd, 32,5 cm
Djup, 31,5 cm.

Antal besök: 874