RITNINGSSKÅP, 1900-talets mitt, ekfanér.

1816517. RITNINGSSKÅP, 1900-talets mitt, ekfanér.

10 lådor, höjd ca 70, 99x68,5 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken.

Antal besök: 560