TELEFONBORD i körsbärsträ? 1900-talets senare del.

181641. TELEFONBORD i körsbärsträ? 1900-talets senare del.

Bord med 1 hylla och låda
Höjd, 64 cm
Bredd, 43 cm
Djup, 33 cm.

Bruksslitage med avslag på bordsyta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord med 1 hylla och låda
Höjd, 64 cm
Bredd, 43 cm
Djup, 33 cm.

Antal besök: 657