IVAR MORSING. "Segel lagning", olja på duk uppfordrad på pannå, signerad I Morsing.

181613. IVAR MORSING. "Segel lagning", olja på duk uppfordrad på pannå, signerad I Morsing.

22,5 X 19 cm.

Ivar Morsing (1919–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

22,5 X 19 cm.

Ivar Morsing (1919–2009)

Antal besök: 1 122