TALLRIKAR, 16 st. "spisa ribb", Gustavsberg.

181596. TALLRIKAR, 16 st. "spisa ribb", Gustavsberg.

7 st tallrikar, 4 assietter samt 5 st djupa.

Bruksslitage, repor. Viss missfärgning. En hårspricka i en av tallrikarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 703