SKRIVBORD, mellaneuropa 1700-tal.

181569. SKRIVBORD, mellaneuropa 1700-tal.

Fanerat i palisander och mahogny. 5 lådor samt utdragbar skrivskiva. Längd 108, bredd 71, höjd 77 cm.

Fanerbortfall, ett lås saknas, senare beslag.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 345