OKÄND KONSTNÄR. väggbonad, målad på duk, Dalamotiv, monogramsignerad K.N. 1900-tal.

18155. OKÄND KONSTNÄR. väggbonad, målad på duk, Dalamotiv, monogramsignerad K.N. 1900-tal.

Motiv av sjö och kyrka.
66 x 152 cm.

Smärre slitage. Spår av spikhål längs kanterna. Veck på kortsidor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv av sjö och kyrka.
66 x 152 cm.

Antal besök: 1 057