FICKUR, ytterboett 18k guld, urverk märkt GT Soigné.

181554. FICKUR, ytterboett 18k guld, urverk märkt GT Soigné.

Ankargång, urverk märkt GT Soigné, diameter ca 40 mm.
Total vikt ca 94 gram.

Slitage. Mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 94 gram.

Slitage. Mindre bucklor.

Antal besök: 2 971