MARÍA PEPA ESTRADA. interiör.

MARÍA PEPA ESTRADA. interiör.
1815231. MARÍA PEPA ESTRADA. interiör.

Olja på duk
Signerad och daterad 1973. På backstage, stämpel från Procer-galleriet i Barcelona
46x61,5 cm.

I gott skick. Smärre slitage på bildskiktet. Stomme i stuckaturerat och målat trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
46x61,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 865