SEJDEL, silver, CG Hallberg,1900-tal.

1815065. SEJDEL, silver, CG Hallberg,1900-tal.

Höjd 16 cm, vikt 478 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm, vikt 478 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 704