DALATUPPAR, 2 st, Erik Pell, Nusnäs, 1900-tal.

1814888. DALATUPPAR, 2 st, Erik Pell, Nusnäs, 1900-tal.

Skuret och målat trä.
Höjd ca 17 - 26 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skuret och målat trä.
Höjd ca 17 - 26 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 445