SKRIVBORD, ask, enligt uppgift Tham & Videgård, 1990-tal.

181470. SKRIVBORD, ask, enligt uppgift Tham & Videgård, 1990-tal.

Längd 285 cm, bredd 80, höjd 80 cm.
Proveniens: Regissören Pelle Seth.

Slitage, märken, repor, klistermärken. Fanér- samt stötskador. Skruvar saknas. Säljs med metallben omonterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 243