MATGRUPP, 5 dlr, teak, 60-tal.

1814688. MATGRUPP, 5 dlr, teak, 60-tal.

Bord med två iläggskivor, höjd 74 cm, diameter 110 cm, skivornas bredd 40 cm, fyra stolar med sitthöjd 44 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 1 316