SKRIVBORD, oregelbunden form, teak, 1960-tal.

181452. SKRIVBORD, oregelbunden form, teak, 1960-tal.

Höjd 73 cm, längd ca 130 cm, bred ca 67cm.

Flera repor, skavmärken, fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Garpenhus Hässleholm
Antal besök: 1 275