1814493. MATTHIAS HORNUNG. arkitektur.
Målad ek. Signerad, daterad, med titeln på baksidan. Mått: ca. 30 x 20 x 10 cm
Matthias Hornung studerade vid State Academy of Fine Arts Stuttgart, Weissenhof. Han arbetar som frilansande konstnär i Berlin och är representerad över hela världen.