GILBERT MARKLUND. pall, "Jonte", Furusnickarn AB, formgiven 1969.

1814333. GILBERT MARKLUND. pall, "Jonte", Furusnickarn AB, formgiven 1969.

Furu. Etikettmärkt. Höjd ca 48 cm.

Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 597