EDNA MARTIN. Matta, geometriskt mönster.

1814227. EDNA MARTIN. Matta, geometriskt mönster.

Ca 234x165 cm

Proveniens: Vinst ur Hantverkslotteriet.

Slitna fransar, bruks och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 234x165 cm

Antal besök: 875