Akryl och olja på duk. 2011. Signerad och daterad på baksidan. Mått: ca. 80 x 80 cm
Christoph Primm studerade måleri vid Academy of Painting Berlin. Sedan 2010 har han ställt ut på olika mässor och i Tyskland.