KISTA, skuren dekor, daterad 1803.

18140. KISTA, skuren dekor, daterad 1803.

Längd 136, bredd 59, höjd 69 cm.

Saknar lås. Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Saknar lås. Slitage. Skador.

Antal besök: 657