GÖSTA WESSTRÖM. Olja på duk, signerad och daterad 1929.

181379. GÖSTA WESSTRÖM. Olja på duk, signerad och daterad 1929.

Porträtt av civilingenjören Hilding Regnander. Mått 60 x 55 cm.

Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytsmuts.

Antal besök: 1 265